Hotel pod Pralesem

Přeskočit menu
Přečíst prohlášení o přístupnosti


Ubytování a vnitřní vybavení

UBYTOVÁNÍ

HpP má 5 studií a 7 dvoulůžkových pokojů (celkem 36 - 45 lůžek). Má tedy k dispozici 17 dvoulůžkových pokojů. Všechny pokoje lze doplnit přistýlkou a některé větší dokonce dvěma přistýlkami. Každé studio i samostatný dvoulůžkový pokoj má vlastní sociální zařízení, t.j. WC a sprchu.

ukázka pokoje Hotelu pod Pralesem ukázka apartmánu Hotelu pod Pralesem

OSTATNÍ VYBAVENÍ

HpP má dobré zázemí pro konání hromadných akcí, jako pořádání odborných kurzů, školení a společenských rautů, ale i rodinných oslav, svateb a podobných událostí.

V 1. patře je konferenční sál pro 40 osob, který je variabilní a v době rekreací slouží jako klubovna. V přízemí je jídelna pro 50 osob, která díky moderně vybavené kuchyni umožňuje rychlý a plynulý výdej stravy.

jídelna Hotelu pod Pralesem ukázka svatební tabule v Hotelu pod Pralesem

RELAXACE

V suterénu hotelu je relaxační komplex zahrnující saunu, bazén s vířivkou - whirlpool, solárium, rotoped a místnost s masážními stoly. Sauna s komplexním sociálním vybavením a ochlazovacím bazénem má i odpočinkovou místnost ve které zajišťujeme podávání čajů a dalších osvěžujících nápojů.

bazén Hotelu pod Pralesem vířivá vana Hotelu pod Pralesem

V suterénu hotelu je útulná vinárna - noční klub pro 60 osob s menším tanečním parketem vybavená zařízením pro firemní nebo rodinné diskotéky.

bar Hotelu pod Pralesem diskotéka Hotelu pod Pralesem

Hotelovým hostům je k dispozici MINISHOP, kde naleznou základní předměty osobní potřeby a některé druhy a doplňky sportovního vybavení (viz katalog).

 

©2005 - 2023 Petr Šiška [www.venus-reality.cz]